Среда, 17.07.2024, 12:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | ראשי | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Доска специалистов
Израиля

Доска профессионалов
Израиля
Реклама Google
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Поиск


הנחת קרמיקה בישראל.

קרמיקה היא אחד החומרים החזקים שסיימו בישראל.  זה עשוי מינרלים וחומרי גלם: חמר, קאולין, חול סיליקה, והנתיבים.  ציפוי זה הוא הטוב ביותר עבור חדר האמבטיה, המטבח וחדר האמבטיה בישראל.  טייל יש רק חוזק גבוה אבל לא מאפיינים הנוי טובים גם.  צביעה בחומר בישראל כולל גוונים חמים של אור ורוד ובז 'כדי טרקוטה.  אריחים טופס יכול להיות מרובע, מלבני, רב פנים.  אריחי קרמיקה בישראל הוא שונה במרקם: זה יכול להיות חלק מחורץ, מט או מבריק.  תכונות מכניות ותכונות קרמיקה בשל האופי של ישראל.

  טייל לו את התכונות הבאות:

קשיות

חוזק, עמידות בהלם נזק

נוחות טיהור

עמידות בפני כימיקלים


  חסרונות של אריחי בישראל הוא נוקשות וחוסר יכולת לשמור על חום הגוף.  לכן, החומר לא יכול להיקרא מתאים חדרי שינה detskoy.Pered איך לקנות קרמיקה בישראל, יש צורך לחשב את כמות החומר הנדרש. כדי לעשות זאת, למדוד את השטח של המרחב, אשר אמור לכסות.  אדונים מנוסים ממליצים לקנות ב -15% 10 החומר יותר צורך מבוסס על אומדן השטח של חיפוי.
אם יש צורך, זה מוחל המעיל מאיץ והוא מוכן הקרקע gidroizolyatsiya.Kogda מתייבש, לבחור את התמונה ukladki.Snachala הניח על נייר משובץ, עם כל תא הוא רעפים. לצבוע את התמונה, וכן כתוצאה דפוס מוגדר על ידי התייחסות לקו oblitsovki.Ih המועבר על הרצפה, ואז על פי המצוין בכיוון של אריחים מלוכדות adhesively.

  החלת ישיר דרכים אלכסונית של הנחת אריח בישראל. אם תבחר באפשרות השניה, לבדוק את שויון של התמונה פונה ככה: הרצפה מחולק ל 4 חלקים שווים עם מתוחים מהפינה סדרת shnurov.Plitochnye כל חייב להקפיד לקיים את ההוראות של השרוכים.
כאשר הרצפה באלכסון דפוס כולל קווי עזר נוספים, מביים אותם בזווית של 45 מעלות ממרכז החדר כדי stenam.Dlya זה מאמצע של עוד קירות שני שכב המרחק למרכז pomescheniya.V מצאו נקודת לתקוע מסמרים, אשר מגלמים שני חוט מתוח. על פי היעדים שלהם ukladka.Esli אימות עקביות כלשהי לא נראית לעין, prikleivayut.Nastil אריח להוביל מנקודת המפגש של מיתרי, בקומה הרביעית.

  אריחי קרמיקה בישראל הוא קבוע על ידי דבק או מלט mastics שונים.  על האריזה יש הוראות לשימוש: כמה מים הוא צורך לערבב את התערובת, מה הוא העקביות שלה, zatverdeniya.Deystvovat התזמון הכרחי, להקפיד לעקוב אחר הוראות אלה.

  רגע לפני הנחת האריחים בישראל צריך להחזיק אותו במים.  זו היא להבטיח כי החומר נספג לחות לא לוקחים אותה בטון דבק.  ואז אריח הוא הרבה יותר טוב מצליפה על הקרקעית.

  כאשר הרצפה ריצוף בישראל על דבק לתערובת, ראשית עליך להחיל על בסיס המעיל מאיץ. אם בבסיס יש את היכולת מאוד לספוג את הלחות, הקרקע ממוקמת raz.Nastil קרמיקה מעטים בישראל ב Mastic יש כמה מוזרויות. לדוגמה, מבנה השכבה צריך להיות כ עובי זהה מאוד plitka.On המופעל על שטחים קטנים, כך תוכל מהר את החומר ב 10 דקות, אחרת איטום מתחיל להתקרר ולהתקשות.

  בין האריחים בישראל יש חובה לספק התפר. בדרך כלל, גודלו הוא כ 2-3 mm.Odnako אם ההנחות הם פגיעים יותר שינויי טמפרטורה, מגדיל רוחב משותפת mm.Neobhodimo 8-9 לוודא שזה אותו דבר עבור כל הציפויים. אתה יכול לבדוק את זה בעזרת המעברים מיוחדים, אשר מחוברים הפינות של לוחות חיבור.  בנוסף ציפוי מלט יכול להיות, הקיש מוכן מיוחדים כלי אריח - עץ או פטיש גומי.

  אריחי קרמיקה בישראל - הוא לא רק חומר קישוט אופנתי, היא ערובה לבריאות סביבתית תעסוקתית של המטבח וחדר האמבטיה.  אריח קרמיקה המודרנית בישראל הוא עמיד, הוא עמיד למים נקיים לחלוטין, עמידים בפני אש אש. החיסרון היחיד שלה הוא כי הטכנולוגיה של הנחת אריחי קרמיקה לא העבודה שהושקעו prosta.Odnako הוא שווה את זה: 'נבחר צבע יפה גודל האריח, אם זה שווה וארזתי יפה, נראה נהדר!  המצמד חלקות אפשרי רק על משטח שטוח, ולכן הדבר הראשון שצריך לעשות לפני הנחת רעפים - להכין את הקיר או הרצפה.  ראשית, עליך להסיר את האריחים הישנים עם תקן איזמל ופטיש, כמו גם את שאריות דבק או טיט, בו היה מחובר. אחרי זה, אתה צריך לבדוק את סטייה אנכית הקיר עם אנך קו: אם הוא עובר 0.5 מ"מ למטר הקיר יהיה ליישר shtukaturkoy.Dlya הנחת מרצפות בישראל צריך משטח ישר, ולכן הרצפה צריך להבין את הרמה.  במקרה של סטיות גדולות מן אופקי הרצפה פילוס נאום ארוך ומשעמם בטון או מילוי מיוחד "מין נוזל". לפני מילוי קירות המערכת למתוח את הקו, וציין את הגובה שאליו יהיה מלא בטון. בתחילת העבודה על הנחת אריח בכל דבר בישראל אתה צריך צריך להיות כבר בהישג יד, והכי חשוב - כדאי לקנות מספר מספיק של אריחים, כולל הקצוות, קישוטים דקורטיביים, אריחים עם ציורים. אם האריח לא מספיק, העבודה חייבת להפסיק, מוכן לזרוק בוץ, אבל הכי גרוע - בחנות לא יכול להיות סוג של אריח אתה רוצה לקנות, אך דחה את הרכישה. על אריחי הרצפה תיקנה בישראל, אתה יכול להשתמש "מין נוזל" או בטון. מלט מתאים להנחת plitki.Odnako הקיר עדיף להשתמש יבש מיוחד תערובות עבור האריחים. תערובות מדולל במים בפרופורציות מסוימות (שיטת היישום שצוין על האריזה) ומערבבים בעזרת מקדח עם venchikom.Smes ההנעה, חייב להיות נוזלי מספיק כך שהוא יכול למתוח על הקיר, אבל לא מספיק כדי להחליק. בנוסף, עבור הנחת אריח בישראל כפופים דבק klei.Podbirat מיוחד לתנאי האור לניצול נוסף של אריחים: בפנים או בחוץ. אגרסיבי יותר לסביבה, אשר יהיה הנחת אריח, חזק חייב להיות kley.To אותו ניתן לומר על גודל של המוצר: מה זה עבה מסיבית, ועל איכות גבוהה חזק להיות דבק.  תחת דבק לכל משטח של הקיר חייב להיות דרוך כמו שצריך, ואם אפשר, לעשות איטום. קליי ניתן להשתמש רק מיד לאחר ההכנה. אם אתה לא רוצה להסתכן אריחים יקרים, אל תנסה לגדל היה ארוך kley.Plitka מוכן שוב על הקיר בישראל ממוקם כלפי מעלה. בשורה הראשונה מעל פני הרצפה, אחר כך את פינות הפסים ממוסמר לקיר ביניהם בשיא של כל שורה הוא נמתח חוט, לתת צג תואם את אופקי. דבק מוחל על המרצפות המשטח גרוע, אחרי אשר האריחים היא נלחצת אל הקיר כך העודף גרם פינות kleya.Mezhdu של האריחים הם מוכנסת ספציפית צלבים, אשר מספקים והמרחב. המרחקים בין האריחים צורך להרחיב כאשר הוא מחומם האריחים לא נסחטה אחרים kladki.Shvy זה (2 עד 4 מ"מ), ואחר כך חתמו עם מיוחד לדיס (רובע), אתה יכול לבחור את הצבע של האריחים. על אריחי הרצפה הונחו בישראל, החל רחוק בפינה, ולהוביל את הדלתות. כדי ליישר את השורות, אתה יכול להתמקד חוטים Capron לאחר ההתקנה כל מיושר לרמה כי יש בין 1 עד 2 מטרים (עוד יותר). אם האריחים "קבור", ולאחר מכן, תחת זאת יש להוסיף דבק או טיט, אם נדבק למעלה, אתה יכול לדחוף אותו בעדינות הקשה אותה עם פטיש מעץ. לאחר האריחים לתפוס, אותו ניתן לנקות מן הדבקות rastvora.Posle ייבוש הפתרון צריך להיות מוצמד התפרים (רובע) קצת אחרי ההתקנה עדיף לא ללכת: חכה עד שהיא צריכה מקל.
www.lides.co.il (+972) 054-300-27-02 © 2004 - 2024
Создание и продвижение сайтов Израиль
PR и ТИЦ сайта Лучшие Сайты
Израиля
Анти-Бан Яндекса для сайта k Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Израиль - каталог сайтов, рейтинг, обзоры интернета Rambler's Top100 PR и ТИЦ сайта